תגובות נופשים וילה וגאס

תגובות נופשים על וילה וגאס
וילה וגאס הפתיעה אותנו בגדול ! מקום מדהים לחופשה עם ילדים ! אל תחמיצו ! האמת, כשאני והמשפחה חיפשנו וילה בצפון לחופשה יחד עם הילדים, לא ידענו מאיפה להתחיל. לא כל וילה מסוגלת להציע למשפחה תנאים מפנקים, בעיקר כאשר מדובר על בני זוג המגיעים עם שני ילדים בגילאים 10 ו - 7. היו לנו הרבה חששות לפני שסגרנו את הדיל בוילה, אז החלטנו לקרוא קצת באינטרנט. הדבר הראשון שבלט בכל האתרים בלי יוצא מן הכלל היה תגובות גולשים על וילה וגאס שהיו ממש ממש חיוביות. אני חייב לציין שבאופן אישי מאוד הופתעתי, כי רק אחרי הביקור בוילה וגאס הבנתי עד כמה המלצות נופשים בכלל ובעיקר חוות דעת גולשים יכולה לעזור למי שאינו בקיא בתחום התיירות .

 

בתור וילה בצפון הארץ, וילה וגאס היא הרבה יותר מצימר רגיל שביקרנו  בו. אשתי טוענת שהחופשה בוילה מזכירה לה נופש במלון מפואר, ואני נוטה להסכים איתה בגדול. בכל פינה בוילה המרווחת והענקית מחכות הפתעות מיוחדות, שהתאימו גם לי וגם לשאר בני המשפחה שלנו. את השעות הראשונות בילינו בבריכה המחוממת הפרטית כמובן, שנמצאת ממש בחוץ מול הנוף המדהים של אזור הצפון. אחר כך אני והילדים נכנסנו פנימה ושיחקנו סנוקר, כשאשתי נהנית מקריאת ספר על מיטת השיזוף. לקראת הערב ניגשנו כולנו אל הג'קוזי ספא המדהים שהיה שם, ואחר כך אכלנו יחד בעזרת כל הכלים שהיו במטבח המאובזר. ממה שקראתי, הרבה תגובות לא התייחסו לחלק הזה של החופשה ולכן חשוב לי להדגיש אותו. למרות שלפי תגובות גולשים מגיעים אל וילה וגאס בעיקר זוגות וכאלו שרוצים לקיים אירועים, אני יכול להעיד שמדובר על אירוח מושלם גם עבור משפחות עם ילדים קטנים וגדולים .

קשה לפעמים לסמוך על חוות דעת של מישהו אחר, אבל בכל מה שקשור לוילה וגאס אתם יכולים להיות רגועים. המלצות וגם תגובות נופשים שכבר בילו בוילה יכולים לעזור לכם להחליט איפה לערוך נופש. קחו חופש מהעבודה, אל תארזו כלום חוץ מבגד ים וסעו לבלות !

תגובות נופשים וילה וגאס