צימרים אחוזת מורנה תגובות

צימרים אחוזת מורנה – תגובות גולשים
התחלתי לארגן מסיבת הפתעה לשני ההורים שלי לפני שבועיים. הייתה להם חתונת זהב, ורציתי למצוא חוות דעת של גולשים שיתנו לי תגובות וגם המלצות על מקומות שבהם כדאי לחגוג אירועים משפחתיים חגיגיים. כמעט בלי יוצא מן הכלל, תמיד חוות דעת גולשים הייתה שכדאי לי לחגוג לשניהם בתוך צימר מפואר בצפון.

למה דווקא לחגוג בתוך מתחם כזה?
 

לפי תגובות נופשים, הבנתי שאם מדובר על מתחם מפואר אז האירוע פשוט יהיה מדהים, ואני לא אצטרך לדאוג לכלום. ברוב המקרים, תגובות גולשים המליצו לי על צימר יוקרתי בצפון שנקרא אחוזת מורנה. שמעתי פעם ראשונה על אחוזת מורנה לפני שבוע וחצי, והתחלתי לחפש מידע עליה ברשת. הבנתי שזה מתחם גדול ומפואר, שיכול להתאים ממש לכל אחד. ההמלצות היו חמות ולכן לא בזבזתי זמן - הזמנתי את כל החברים של ההורים שלי, וארגנתי להם נסיעה בהפתעה ביום של חתונת הזהב של ההורים. אני כבר הגעתי מראש לאחוזת מורנה ונדהמתי לראות עד כמה המתחם הזה מפואר - לפי תגובות נופשים זה אמור להיות מתחם צימרים יוקרתי אבל לא תארתי לעצמי שזה נראה ממש כמו ארמון!

מה ניתן למצוא באחוזת מורנה
אחוזת מורנה הציעה לנו חצר ענקית לחגוג בתוכה עם בריכת שחיה גדולה ומדהימה שלא זזנו ממנה רוב הזמן. היה שם אמבטיות ג'קוזי פרטיות, סאונה יבשה, שני שולחנות סנוקר מקצועיים וגדולים במיוחד, מתחם עם עמדת ברביקיו, ועודועוד אטרקציות שונות שממש עשו לנו אירוע מדהים. התרגשתי לדעת אם גם ההורים שלי יאהבו את זה - וברגע שהם הגיעו לאחוזה הם בעצמם נדהמו כפליים - גם מהמראה של כל החברים שחיכו להם, אבל גם מהיופי והמפאר של אחוזת מורנה. הם אמרו לי בכנות שהם כבר חגגו לא מעט ימי הולדת בחיים שלהם, ובעבר אבא של תמיד לקח את אמא שלי לצימרים יוקרתיים בארץ - אבל מתחם כל כך יוקרתי כמו אחוזת מורנה הם ממש לא תיארו לעצמם שקיים בתוך הארץ. אני ממש ממליץ לכם על המקום. זה ממש היה פיסה קטנה של חו"ל בלב הצפון.

צימרים אחוזת מורנה תגובות